Monter paneli fotowoltaicznych

Monter paneli fotowoltaicznych
Monter paneli fotowoltaicznych
Cena: Brak
N Port Sp. z o.o. to firma, należąca do grupy EnergiaPort, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując dachowe i naziemne elektrownie słoneczne na terenie UE. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter paneli fotowoltaicznych
Obowiązki:
- montaż paneli fotowoltaicznych na projektach realizowanych na terenie Europy

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu paneli słonecznych (minimum rok) lub w pracach pokrewnych, w obszarze budownictwa, np. prace na dachu (min 2 lata)
- Sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości,
- Zdolności manualno-techniczne, rzetelność oraz wyczucie estetyczne,
- Prawo jazdy kat. B.


Zapewniamy:
- Stabilne zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- Zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej,
- Możliwość wyjazdów zagranicznych na duże inwestycje, celem poszerzania wiedzy w PV.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na praca@energiadom.pl


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit.A. Administratorem danych osobowych jest N Port Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 24 m-cy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.
Nazwa firmy: N Port Sp. z o.o.
Nazwa stanowiska: Monter PV
Rodzaj pracy: Fizyczna
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 19071

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 18.06.2019 - 18.07.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.