ZARZĄDZANIE, LOGISYTKA i inne profesjonalna pomoc w pracach + kldprace.pl

ZARZĄDZANIE, LOGISYTKA i inne profesjonalna pomoc w pracach + kldprace.pl
ZARZĄDZANIE, LOGISYTKA i inne profesjonalna pomoc w pracach + kldprace.pl
Cena: Brak
Specjalizuję się w profesjonalnej pomocy w pracach z zarządzania i kierunków pokrewnych (logistyka, finanse, rachunkowość, marketing, informatyka gospodarcza, ekonomia, turystyka i inne o charakterze ekonomiczno-biznesowym). Posiadam w tym obszarze szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Oferuję także usługi z zakresu projektowania badań, statystycznej analizy danych ilościowych oraz poszukiwania i gromadzenia materiałów.

Do każdej pracy podchodzę indywidualnie. Oferuję opracowania o wysokiej jakości merytorycznej i stylistycznej. Wykorzystuję bogatą i rzetelną literaturę naukową. Bez dodatkowych kosztów nanoszę ewentualne poprawki.
Na życzenie wyślę pełny raport antyplagiatowy. Zwracam jednak uwagę, że pozytywny wynik raportu nie gwarantuje oryginalności pracy, gdyż system antyplagiatowy w prosty sposób można ominąć. Mój tekst jest zawsze w pełni autorski, napisany na podstawie aktualnej literatury przedmiotu i opatrzony dokładnymi przypisami. Oryginalność pracy jest więc łatwo zweryfikować.

Każde zlecenie realizuję zgodnie ustalonymi wymaganiami edytorskimi. Bezpłatnie dodaję wszelkie elementy dodatkowe - spis treści, bibliografię, spis tabel i rysunków oraz załączniki.

Zapewniam pełną dyskrecję oraz terminowość. Staram się, aby każdy zleceniodawca był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy. Jestem osobą prywatną, wszelkie projekty realizuję samodzielnie. Nie korzystam z usług podwykonawców.

Swoje usługi kieruję w szczególności do osób, którym zależy na bardzo wysokiej jakości pracy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, na podstawie stopnia skomplikowania projektu. Praca jest pisana etapami, dlatego płatność rozkładam na kila mniejszych rat. Umożliwiam również przetestowanie współpracy.

Współpraca ze mną jest rzeczowa, odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Numer telefonu podaję po kontakcie mailowym. Zwykle odpowiadam w ciągu kilku/kilkunastu minut. Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji na stronie: kldprace.pl
KONTAKT: kldprace@gmail.com
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 18486

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 05.06.2019 - 05.07.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.